Sunucu Yama Yönetimi

Masaüstü ve Sunucu Yama Hizmetleri

Özellikler

Tam Yönetilen Anti-Virüs Hizmetleri ile güvenlik duruşunuzu güçlendirin

Sunucu Yama Yönetimi Hizmetleri ile Sunucu Kesintilerini Proaktif Olarak Önleyin

ITwinn, müşterilerimiz için sunucu kesintisi olaylarının sayısını ve süresini azaltmaya yardımcı olmak için proaktif olarak düzenli kritik ve güvenlik sunucusu yaması ve bakımı gerçekleştirir.

Masaüstü Yama Hizmetlerinin bir parçası olarak ITwinn, kritik ve güvenlik Microsoft yamalarının haftalık olarak gönderilmesiyle otomatik Windows masaüstü işletim sistemi yama yönetimi de sağlar. Sunucu Yama Hizmetleri, sıfırıncı gün tehdit yamalarının uygulanmasını ve Hyper-V sunucu güncellemelerini ve yamalarını içerir.

İşletim sistemi yamaları ve özellik güncellemeleriyle birlikte düzenli bakım, değerli kurumsal bilgilerinizin ve temel uygulamalarınızın güvende olmasını da sağlayacaktır.

Kolaylaştırılmış Sunucu Hizmetleri

ITwinn’in Yönetilen Hizmetler ekibiyle iş ortaklığı yaparak yoğun BT departmanınızın sunucu bakım iş yükünü azaltın ve personelinizin diğer acil görevlerle ilgilenmesini sağlayın.

Deneyimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz, olası sorunları proaktif bir şekilde tespit etmek, müşterilere uygun çözümler için somut öneriler sunmak ve acil ve acil durum sorunlarına hızla yanıt vermek üzere eğitilmiştir.

Kolaylaştırılmış ve uygun maliyetli sunucu barındırma ve bakımı için Sunucu Yama Yönetimini Sunucu İzleme ve Yönetimi ve Ortak Yerleşim Hizmetleri ile eşleştirin.

Avantajlar

Sunucu Yama Yönetimi Hizmetleri ile Sunucu Kesintilerini Proaktif Olarak Önleyin

İLETİŞİM

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olabilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Şimdi Planlayalım.
1

Size uygun bir zaman arama planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz İlk Danışmanlık Alın