Hakkımızda

Herkesin bir hikayesi var. İşte bizimki.

Misyon & Vizyon

Sektöre başladığımız günden bu yana ITwinn Teknoloji’nin kuruluş misyonu, her ölçekteki işletmenin sağlam veri merkezi altyapıları kurmasına ve işletmesine yardımcı olmak, işlerini desteklemelerine ve büyütmelerine olanak sağlamak olmuştur.

Bu misyona ulaşmak için ITwinn, uzun vadeli bir bakış açısıyla güvenilir bir danışman olarak hareket eder. Müşterilerimiz ve ortaklarımızla mükemmel bir işbirliği içinde, etkin danışmanlık, uygulama ve operasyonel yönetim hizmetleri aracılığıyla iş süreçlerinin kalitesini artıran yenilikçi teknolojik çözümler tasarlıyor ve destekliyoruz.

Değerlerimiz

ITwinn Teknoloji, temel felsefesini, tutkusunu ve günlük çalışma yöntemlerini dört ana değere dayandırır. Bu değerler, şirketin vizyonunu mükemmel bir şekilde yansıtmakta ve çalışanlarımızın, müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma konusundaki en büyük katkılarıdır.

Bağlılık ve Uzmanlık

Çalışanlarımız, bağlılıkları ve uzmanlıkları ile müşterilerimize yönelik en büyük varlığımızdır. Müşterilerimize olan sadakatleri ve uzmanlık düzeyleri, onların başarısını desteklememize olanak sağlar.

Yenilik

Yenilikçi bir yaklaşım ve sürekli gelişen çözümler, şirketimizi sürekli olarak diğerlerinden farklılaştırmamıza imkan verir. Yenilik, işimizi ileri taşımamızın temel taşıdır.

Kalite

Müşteri ihtiyaçlarını öngörebilme ve genel operasyonel maliyetleri azaltma yeteneği, kaliteyi belirler. Kalite, işimizin her aşamasında odak noktamızdır ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.

Teknoloji

Alanımızdaki sürekli değişim ve gelişmelere ayak uydurarak, çözüm üretme ve en iyi hizmeti sunma hedefiyle teknolojiye yatırım yaparız. Bu sayede en son teknolojileri kullanarak müşterilerimize en üstün çözümleri sunarız.

Why US

İş ortamının telaşlı olabileceğinin farkındayız ve bu noktada biz devreye giriyoruz. Odak noktamız, müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarak denkleme denge getirmektir. Bizimle çalıştığınızda, hedeflerinizi ve zorluklarınızı anlayan bir ekiple işbirliği yapmış olursunuz. Tüm bu kargaşanın ortasında bir yapı bulmanıza yardımcı olacağız.

Our Core Values

Kültürümüz, bizi rakiplerimizden ayıran dört temel özellik etrafında inşa edilmiştir.

Tutkulu

Üstün bir deneyim sunma konusunda son derece heyecanlıyız.

Saygılı

Zor durumlarda bile birbirimize karşı kibar ve nazikiz.

Sahiplik

İşimizi yapma ve ortak bir hedef doğrultusunda çalışma gücüne sahibiz.

Birlik

Bir ekip olarak çalışıyor ve sorunsuz bir deneyim yaratmak için birbirimize güveniyoruz.

Deneyim üzerine kurulu bir ekip

Sınıfının en iyisi hizmet ve teknik becerilere sahip canlı bir ekibi bir araya getirerek ulusal çapta ağımızı oluşturmaya devam ediyoruz.

Beraber daha iyiyiz!

İşin önemli olduğunu biliyoruz, ama oyun da öyle! Tüm ortaklıklarımıza saygı duyuyoruz ve kritik sorunları çözen ve aynı zamanda yüzünüzde bir gülümseme bırakan eğlenceli yollarla etkileşim kurmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

İşimizi ve müşterilerimize yardım etmeyi seviyoruz. Hayat her dakikasından keyif almamak için çok kısa!

İLETİŞİM

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olabilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Şimdi Planlayalım.
1

Size uygun bir zaman arama planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz İlk Danışmanlık Alın