Warm Site and DRaaS

VMWare, Hyper-V ve Nutanix için uygun maliyetli DRaaS

Özellikler

Felaket Kurtarma Planınızı ITwinn’in DRaaS Uzmanlığı ile Tamamlayın

DR Planlamanızı Uygun Maliyetli Warm Site DRaaS ile Tamamlayın

Kuruluşlar için bir Felaket Kurtarma Planına sahip olmak isteğe bağlı değildir; kritik öneme sahiptir. Son zamanlarda doğal ve insan kaynaklı felaketlerde yaşanan artış nedeniyle birçok kuruluş iş sürekliliği planları üzerinde düşünüyor.

Uygun maliyetli bir felaket kurtarma ortamına erişim, acil bir durumda iş sürekliliğini sürdürmek açısından kritik öneme sahiptir. Alternatif bir altyapı kullanarak ne kadar hızlı çalışır hale gelmek istediğiniz size bağlıdır.

ITwinn’in Warm Site DR hizmetleriyle, bir veri felaketinden sonra 48 saat içinde çalışır duruma gelin. RPO’nuzu, RTO’nuzu ve bütçenizi optimize etmek için Yüksek Erişilebilirlik Çoğaltma ve DRaaS ile birleştirin .

Warm Site ve DRaaS Hizmetlerine Genel Bakış

ITwinn yedek veri merkeziniz gibi davranır.

ITwinn, felaket durumunda en son yedeklenen sistem görüntülerini çalıştırmak için acil durum barındırma kapasitesi sağlayabilir. Özel altyapının gerektirdiği maliyet ve karmaşıklığı ortadan kaldırın.

Warm Site Recovery ayrıca fiziksel sistemler, VMware gibi çok çeşitli platformları ve işletim sistemlerini destekler.

Yüksek fiyat etiketine maruz kalmadan, yedekli Olağanüstü Durum Kurtarma altyapısının avantajlarını deneyimleyin.

Bütçe Dostu DRaaS

Planlanmamış kesintiler bir işletmenin itibarına ciddi şekilde zarar verebilir ve potansiyel olarak müşteri kaybına, pazardaki konumlandırmanın zarar görmesine, yasal sorumluluğa ve birbirini takip eden diğer sorunlara yol açabilir.

Bir Olağanüstü Durum Kurtarma sitesi, bu kesintilerin üretim sistemleri üzerindeki etkisini azaltmaya yardımcı olabilir. Sıcak Site Kurtarma, acil Durum Sıcak Site Kurtarma’ya benzer bir gönül rahatlığı sağlar , ancak çok daha düşük bir fiyat etiketiyle.

Avantajlar

ITwinn’in Sıcak Site ve DRaaS Hizmetleri ile Felaket Kurtarma Planınızı Tamamlayın

İLETİŞİM

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olabilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Şimdi Planlayalım.
1

Size uygun bir zaman arama planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz İlk Danışmanlık Alın