Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

ITwinn Teknoloji

Gizlilik Politikası

Son Güncelleme Tarihi 24 Eylül 2023 | Yürürlük Tarihi 25 Eylül 2023

Bu Gizlilik Politikası, Defterdar Mahallesi Otakçılar Caddesi, Sinpaş Flat Ofis No:78/94, Eyüpsultan/İstanbul 34060, Türkiye, e-posta: [email protected], telefon: 08504419946 adresinde bulunan ITwinn Teknoloji Limited Şirketi’nin toplama, kullanma ve kullanma konusundaki politikalarını açıklamaktadır. Web sitemizi ( https://itwinn.com ) kullandığınızda topladığımız bilgilerin açıklanması. (hizmet”). Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasını, kullanılmasını ve ifşa edilmesini kabul etmiş olursunuz. Eğer buna izin vermiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmeti kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını size önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını Hizmette yayınlayacağız. Gözden geçirilmiş Politika, revize edilmiş Politikanın Hizmette yayınlanmasından itibaren 180 gün sonra geçerli olacaktır ve bu süreden sonra Hizmete erişiminiz veya Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle bu sayfayı periyodik olarak incelemenizi öneririz.

Bilgilerinizi Nasıl Paylaşıyoruz:

Aşağıda açıklanan sınırlı durumlar dışında, kişisel bilgilerinizi sizin izniniz olmadan herhangi bir üçüncü tarafa aktarmayacağız:

  • Reklam hizmeti
  • Analitik

Bu tür üçüncü tarafların, kendilerine aktardığımız kişisel bilgileri yalnızca aktarılma amacına uygun olarak kullanmalarını ve söz konusu amacı gerçekleştirmek için gerekli olandan daha uzun süre saklamamalarını şart koşuyoruz.
Ayrıca kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlarla da ifşa edebiliriz: (1) yürürlükteki yasa, yönetmelik, mahkeme kararı veya diğer yasal süreçlere uymak; (2) bu Gizlilik Politikası da dahil olmak üzere bizimle yaptığınız sözleşmeleri uygulamak; veya (3) Hizmeti kullanımınızın herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal ettiği yönündeki iddialara yanıt vermek. Hizmetin veya Şirketimizin başka bir şirketle birleşmesi veya satın alınması durumunda bilgileriniz yeni sahibine devredilen varlıklardan biri olacaktır.

Haklarınız:

Geçerli yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya buna itiraz etme, kişisel verilerinizi paylaşmamızı (taşımamızı) talep etme hakkına sahip olabilirsiniz. bilgileri başka bir kuruluşa verme, verilerinizi işlememiz için bize sağladığınız her türlü onayı geri alma, yasal bir makama şikayette bulunma hakkı ve yürürlükteki yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer haklar. Bu hakları kullanmak için [email protected] adresinden bize yazabilirsiniz. Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.
Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz ya da aynı bilgilerin gerekli amaçlar doğrultusunda işlenmesine yönelik onayınızı geri çekerseniz, bilgilerinizin istendiği hizmetlere erişemeyebileceğiniz veya bunları kullanamayabileceğinizi unutmayın.

Çerezler vb.

Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojilerine ilişkin tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

Güvenlik:

Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kontrolümüz altındaki bilgilerinizin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya izinsiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemlerini kullanacağız. Ancak, doğasında olan riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve dolayısıyla bize ilettiğiniz bilgilerin güvenliğini garanti edemeyiz ve bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız.

Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Bilgilerinizin Kullanımı:

Hizmetimiz, tarafımızca işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Gizlilik Politikası, Hizmetteki bir bağlantı aracılığıyla erişilebilen herhangi bir web sitesini veya hizmeti işleten üçüncü taraflar da dahil olmak üzere, herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik politikasını ve diğer uygulamalarını ele almaz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin gizlilik politikasını incelemenizi önemle tavsiye ederiz. Üçüncü taraf sitelerin veya hizmetlerin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve bunlar konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Şikayet / Veri Koruma Görevlisi:

Bizde bulunan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, ITwinn Teknoloji Limited Şirketi, Defterdar Mahallesi Otakçılar Caddesi, Sinpaş Flat Ofis No:78/94 adresindeki Şikayet Görevlimize e-posta gönderebilir, e-posta: info@itwinn .com. Endişelerinizi yürürlükteki yasalara uygun olarak ele alacağız.