Veeam Backup and Recovery

Tüm sanal, fiziksel ve bulut ortamlarınız için Kanıtlanmış ve Güvenilir Şirket İçi ve Bulut Yedekleme

Özellikler

Veeam Cloud Connect, Veeam altyapısını sadece birkaç tıklamayla bulutta etkinleştiriyor

Neden ITwinn Cloud'a Yedekleme Yapmalısınız?

ITwinn Veeam Bulut Hizmet Sağlayıcısı olarak kuruluşunuz için bulutta en iyi DR çözümlerini sunuyoruz. ITwinn’in 7/24 destek hizmetleri de kurumunuzla birlikte ölçeklenerek size istediğiniz destekle ihtiyacınız olan kontrolü sağlıyor.
ITwinn, Kanada, Almanya ve Avrupa’daki müşterilerine ve iş ortaklarına ölçeklenebilir çok kiracılı bir altyapıdan geniş bir yelpazede sağlam bulut hizmetleri sunar.

ITwinn ile Eksiksiz Koruma

ITwinn, kanıtlanmış Backup as a Service (BaaS), Disaster Recovery as a Service (DRaaS), bulut depolama ve Veri Arşivleme hizmetleri ile kurumları korur. Birinci sınıf bulut yedekleme ve replikasyon teknolojisinden yararlanıyoruz, böylece verilerinize her zaman bağlısınız – günün her saatinde dünyanın her yerinden. Eksiksiz şirket içi ve bulut tabanlı çözümlerimiz çoklu platform ve uygulamaya özel koruma sağlar.

Riski en aza indirmek, paradan tasarruf etmenizi sağlamak ve önemli işlere odaklanabilmeniz için size zaman kazandırmak için yorulmadan çalışıyoruz.

Sadece Birkaç Tıklama ile
Bulutta Veeam Altyapısı

ITwinn’in Veeam Cloud Connect ile güvenli Bulut Yedeklemesi yerel sanal makineleriniz, fiziksel sunucularınız ve verileriniz için uygun ve ekonomik bulut tabanlı uzaktan yedekleme koruması sağlar. Sanal veya fiziksel makinelerin güncel bir ikincil kopyasını saklayın ve gerektiğinde dosyaları, sanal diskleri veya tüm sistemleri yerel ortamınıza geri yükleyin.

Veeam Cloud Connect ile DR

Veeam Cloud Connect özelliği ayrıca Veeam kullanıcılarının ITwinn’in bulut ve özel Felaket Kurtarma Hizmetlerinden (DRaaS) yararlanmasını daha da kolaylaştırıyor.

İLETİŞİM

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olabilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Şimdi Planlayalım.
1

Size uygun bir zaman arama planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz İlk Danışmanlık Alın