Cloud to Cloud Backup

Microsoft 365 ve G Suite için Özelleştirilmiş Çevrimiçi Yedekleme ve Felaket Kurtarma

 

Özellikler

Microsoft 365 ve G Suite dahil en kritik SaaS uygulamalarınız için Buluttan Buluta Yedekleme

Güvenli ve Güvenilir Buluttan Buluta Uygulama Yedekleme

ITwinn’in süreçleri ve teknolojisi, verilerinizin her zaman korunmasını sağlar. Microsoft 365 ve G Suite gibi günümüzün önde gelen sistemleri ve uygulamaları için yenilikçi, güvenli, güvenilir ve uygun maliyetli Buluttan Buluta Yedekleme Hizmetleri sunuyoruz.

Veri Kaybı Bulutta da Olur

Microsoft 365 Buluttan Buluta Yedekleme

İnsanlar verileri siler. Çoğunlukla yanlışlıkla, bazen de kasıtlı olarak. Ve her zaman mevcut olan fidye yazılımı ve diğer kötü amaçlı yazılım tehdidi var.

Microsoft 365 (daha önce Office 365 veya O365 olarak biliniyordu) yalnızca verilerin mevcut durumunun kullanılabilirliğini sağlayan bir yedeklilik sağlar. Veri kaybı olaylarına karşı koruma sağlamak için verileri yedeklemez veya daha uzun vadeli ilkeler veya uyumluluk için verileri saklamaz.

Bu da bulutta bile veri korumasının gerekli olduğu anlamına geliyor.

Hizmetlere Genel Bakış

Microsoft 365 Buluttan Buluta Yedekleme

Microsoft 365 kiracınıza güvenli bir şekilde bağlanır ve hızlı ve otomatik koruma sağlamak için tüm değişiklikleri yakalar.

G Suite Buluttan Buluta Yedekleme

G Suite verilerinizi ve işinizi G Suite pazarındaki en yüksek puanlı yedekleme ve kurtarma çözümü ile koruyun. Kuruluşunuz, tüm kritik G Suite verilerinizin tamamen yedeklendiğini ve korunduğunu bilerek içini rahatlatabilir.

İLETİŞİM

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olabilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Şimdi Planlayalım.
1

Size uygun bir zaman arama planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz İlk Danışmanlık Alın