Bizimle ortaklık kurarak işinizi ileriye taşıyın

Gurur duyabileceğimiz hizmetler sunmak için birinci sınıf şirketlerle ortaklık yapıyoruz.

Teknolojinin kuruluşların yaptıkları işte mutlak en iyi olmalarını sağlaması gerektiğine inanıyoruz. Müşteri başarısına olan bu bağlılık, ITwinn’in yönetilen hizmet ve güvenlik ortağı olarak tanınmasının nedenidir.

Kimlik bilgilerimiz neden önemli ?

Tecnologia’da müşterilerimize üstün hizmet ve uzmanlık sözü veriyoruz. Seçkin sertifikalarımız ve endüstri ortaklıklarımız, bu sözü verebilmemizin ve bunu güvenle yapabilmemizin en büyük nedenlerinden biridir.

Operasyonlarımızı en yüksek veri işleme standartlarına uyacak şekilde yapılandırdık, böylece her sektör için düzenleyici taleplerin önünde yer alıyoruz. Büyüyen ulusal ayak izimiz, bize araçlarımızı ve ağlarımızı sağlayan şirketlerle derin ilişkiler kurma fırsatı veriyor. Bu uzmanlığı, daha iyi eğitimli servis personeli ve son teknoloji ürün ve paketlerle her gün sizin için kullanıyoruz.

Acronis

Acronis Cyber Protect Cloud, yedekleme ve yeni nesil, yapay zeka tabanlı anti-malware, antivirüs ve uç nokta koruma yönetimini tek bir çözümde birleştiriyor. Entegrasyon ve otomasyon, hizmet sağlayıcılar için benzersiz bir kolaylık sağlayarak karmaşıklığı azaltırken üretkenliği artırır ve işletme maliyetlerini düşürür.

Microsoft

1975 yılında kurulan Microsoft, insanların ve işletmelerin tüm potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan yazılımlar, hizmetler, cihazlar ve çözümler alanında dünya lideridir. Microsoft, akıllı bulut ve akıllı uç çağı için dijital dönüşümü mümkün kılar.

Veeam

2006 yılında kurulduğumuzda, sanal makineler için yedeklemeleri basitleştirmeye odaklandık. Kısa sürede sektör lideri olduk. Veeam, hibrit bulutun her yerinde verilerinize sahip olabilmeniz, onları kontrol edebilmeniz ve koruyabilmeniz için sektörü yenilemeye devam ediyor.

Mart 2020’de Veeam, Insight Partners tarafından satın alınarak yeni pazarlara açılmamızı ve büyüme trendimizi sürdürmemizi sağladı.

VMware

Kurulduğu 1998 yılından bu yana, çalışanları ve ortakları tüm sektörleri dönüştüren teknolojik yeniliklerin arkasında yer aldı. Bugün, merakın icraatla buluştuğu bir inovasyon kültürü geliştirmeye devam ediyor.

Bir sonraki inovasyon dalgasından yararlanmak ve uç bilişim, yapay zeka, blok zinciri, makine öğrenimi, Kubernetes ve daha fazlası gibi yıkıcı teknolojiler aracılığıyla müşterilerinin en zorlu sorunlarını çözmek için çalışıyor.

Ortaklarımızla nasıl çalışıyoruz ?

ITwinn’de ortaklarımıza son derece saygılı davranır ve karşılığında aynısını bekleriz. Herhangi bir iyi ilişkiyi geliştirmenin anahtarının, vermek ve almak arasında doğru dengeyi bulmak olduğuna inanıyoruz.

İlişkilerimizin tam potansiyeline ulaşabilmesi için bu ikisi arasındaki mükemmel uyumu yakalamaktan gurur duyuyoruz.

Sertifikalarımız
İLETİŞİM

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olabilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Şimdi Planlayalım.
1

Size uygun bir zaman arama planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz İlk Danışmanlık Alın