Migration and Management

Şirket içi sistemleri ve uygulamaları buluta taşıma

Özellikler

Kritik sistemlerinizin ve verilerinizin yeni platformlara taşınması ve yönetimi

Microsoft 365 Geçişi ve Yönetimi

Zorlu geçişler bizim uzmanlık alanımızdır. ITwinn’in Office 365 Geçiş ve Yönetim Hizmetleri ile buluta geçişin üstesinden gelin. ITwinn, Office 365’in yanı sıra Azure AD, Exchange Online, OneDrive for Business ve SharePoint Online’ın geçişini, güvenliğini ve yönetimini basitleştirir.

Exchange, SharePoint ve OneDrive Office 365 geçişleri için ITwinn başarı sağlayabilir. E-posta, takvim ve kişiler verilerinizin yanı sıra e-posta imza blokları, kurallar ve takvim izinlerinin başarıyla taşındığından emin oluruz. Office 365’e geçişi son kullanıcılar için sorunsuz hale getiriyor ve veri bütünlüğünü sağlıyoruz.

Değer sunmak ve karmaşıklığı azaltmak için sektör lideri geçiş araçlarının yanı sıra şirket içi süreçler ve doğrulama prosedürleri kullanıyoruz. İster küçük bir işletme ister Office 365’ten yararlanmak isteyen daha büyük bir kuruluş olun, geçiş ortağınız olarak ITwinn’e güvenin.

Maliyetleri kontrol edin ve geçiş risklerini azaltın

Geçişler etkili planlama, kapsamlı değerlendirmeler ve uygun proje yönetimi gerektirir. ITwinn, Office 365 geçişi veya kiracı konsolidasyonu sırasında kullanıcı kesintilerini önlemek için sorunsuz bir birliktelik sağlar.

Geçişinizi hızlandırmak ve Office 365 lisanslama maliyetlerini azaltmak için ortamınızı temizler ve optimize ederiz. ITwinn ayrıca şirket içi ayak izinizi azaltmak için Active Directory’nizi (AD) modernize edecek, olası sorunları veya fazlalıkları giderecek ve Azure AD ve Office 365 ile sorunsuz bir eşitleme sağlamak için güvenlik duruşunuzu iyileştirecektir. Ve tüm geçişler boyunca kullanıcıların çalışmaya ve üretken olmaya devam etmesini sağlarız.

Birden fazla sistemden Microsoft 365 Geçişi

ITwinn Migration Services, şirket içi Exchange posta kutularından ve Genel klasörlerden, Outlook PST’lerinden, üçüncü taraf e-posta arşivlerinden, Google Gmail ve IBM Lotus Notes’tan Exchange Online’a geçiş sağlar.

OneDrive İş’e yerel dosya paylaşımlarından, Google Drive’dan veya diğer hizmetlerden de geçebilirsiniz. Taşıma hizmetimiz ayrıca hangi içeriklerin, kullanıcıların, posta kutularının, dosya paylaşımlarının ve uygulamaların ne zaman taşınması gerektiğini belirler ve hataları veya gecikmeleri önlemek için taşıma işleminizden önce olası sorunları tespit ederiz.

Office 365'e geçiş sırasında ve sonrasında verileriniz için koruma

Office 365 verilerinin hem geçiş işlemleri sırasında hem de sonrasında korunması gerekir. Verileri, geçiş projeniz sırasında veya sonrasında dakikalar içinde geri yüklenebilecek şekilde yedekliyoruz. Otomasyonumuz ayrıca Office 365 yönetim ve güvenlik görevlerini basitleştirerek risk ve karmaşıklığı azaltır.

Microsoft 365 Yedekleme Hizmetleri ayrıca taşınan verilerinizin yeni evinde korunmasını, kurtarılabilirliğini ve sürekli saklanmasını sağlar.

Avantajlar

Kritik sistemlerinizin ve verilerinizin yeni platformlara taşınması ve yönetimi

İLETİŞİM

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olabilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Şimdi Planlayalım.
1

Size uygun bir zaman arama planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz İlk Danışmanlık Alın