Sunucu İzleme ve Yönetimi

Ağ, donanım, depolama ve uygulama İzleme ve Yönetim Hizmetleri

Özellikler

Ağınız, donanımınız, depolama alanınız ve hizmetleriniz genelinde Basitleştirilmiş Sunucu İzleme ve Yönetimi

Eksiksiz Sunucu İzleme ve
Yönetim Hizmetleri

Kaynaklarınızı düzenli bakım ve yönetim görevlerine bağlamak yerine işinizi ilerletecek projeler üzerinde çalışmak için serbest bırakın.

Storagepipe’ın özelleştirilebilir parametre ayarları ve uyarı eşiklerine dayalı otomatik olay bileti oluşturma, yaygın sorunlar için otomatik ve uzaktan düzeltme ve güvenilir sunucu güncellemeleri ve Yama Yönetimi özelliklerine sahip konsolide profesyonel Yönetilen BT yönetimi ile depolama, ağ, donanım ve hizmetlerinizle ilgili sunucu sorunlarından haberdar olun.

İşiniz büyüdükçe gerekli CPU, bellek ve depolama gereksinimlerini tahmin etmek ve planlamak için geçmiş izleme raporlarından ve trend analizinden elde edilen bilgileri kullanarak maliyetli ve zaman alıcı sorunları proaktif olarak tahmin edin ve önleyin.

Neden ITwinn'in Bulut Tabanlı Hizmetleri?

Bulut Tabanlı Sunucu İzleme

ITwinn, müşterilerimize kendi sistemlerinden bağımsız olarak sunucuları, iş istasyonları ve ağları hakkında görünürlük sağlamak için en gelişmiş bulut tabanlı sunucu izleme ve yönetim teknolojisinden yararlanır.

Bulut Tabanlı Sunucu Sanallaştırma

Her büyüklükteki işletme sunucu sanallaştırmadan faydalanabilir. Sunucu sanallaştırma, işletmelerin fiziksel sunucu altyapılarını konsolide etmelerini sağlayarak hem sermaye hem de işletme giderlerini azaltır ve sunucu kaynak kullanımını optimize eder.

ITwinn, hem Microsoft’un Hyper-V hem de VMware ortamları için başarılı Taşıma ve Yönetim ve Felaket Kurtarma Hizmetleri gerçekleştirme konusunda kanıtlanmış deneyime sahiptir.

Her iki sanallaştırma platformunu da kullanma sertifikasına sahip olan ITwinn, müşteriler için doğru çözümü tasarlamak için gerekli bilgi ve deneyime sahiptir.

Avantajlar

Konsolide 24x7x365 BT İzleme ve Yönetimi

İLETİŞİM

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olabilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Şimdi Planlayalım.
1

Size uygun bir zaman arama planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz İlk Danışmanlık Alın