Yardım Masası Hizmeti

24x7x365 Son Kullanıcı Desteği ve Hızlı Çözüm

Özellikler

ITwinn Yardım Masası Hizmetleri, hızlı sorun çözümü için sofistike süreçler ve sistemlerle optimum son kullanıcı desteği için eğitimli teknisyenler sağlar

Sorunsuz Yardım Masası Hizmetleri

ITwinn Yardım Masası Hizmetleri ekibi, ITIL tabanlı en iyi uygulamaları kullanan sertifikalı personel ile güvenilir, İstanbul merkezli destek sağlar. Müşterilerimiz, son kullanıcılarla ilgilenmek için sermaye yatırımı, personel tutma sorunları, sorun biletleme sistemi baş ağrıları veya altyapı gereksinimlerinden kaçınır.

Biz ister ofiste ister uzaktan çalışıyor olsun, son kullanıcılarınızı günün her saati desteklerken BT personelinizin iş sorunlarınıza odaklanmasını sağlayın.

Standart 9-6 destek, gelişmiş 24*7 destek ve yalnızca Office 365 desteği için işletmenizin özel gereksinimlerini karşılayacak çoklu yardım masası paketleri mevcuttur.

Sertifikalı ve Onaylı

ITwinn’in Yardım Masası Hizmetleri, son derece özverili ve vicdanlı olan eğitimli ve sertifikalı teknisyenler sağlar. Mümkün olan en iyi müşteri hizmetini sunmakla yükümlü olan teknisyenlerimiz nazik ve müşteri ihtiyaçlarına karşı duyarlıdır.

Yardım Masası ekiplerimiz sistemlerinizi ve çalışanlarınızı yakından tanır. Bu eğitimli BT uzmanları, sorunlarınızı hızla çözmek için gelişmiş süreçler ve sistemler kullanır. Daha hızlı çözümler, daha az kesinti süresi ve daha üretken kullanıcılar elde edersiniz.

Ayrıca, müşterilerimizin neredeyse tamamı, hizmetlerimizin kullanımı sayesinde BT Yardım Masası işletim maliyetlerini düşürmüştür.

Avantajlar

Daha üretken olmak ve desteği azaltmak için ekibinizin teknolojiden yararlanmasına yardımcı olun

İLETİŞİM

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olabilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Şimdi Planlayalım.
1

Size uygun bir zaman arama planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz İlk Danışmanlık Alın