Veeam Replication and DRaaS

Veeam Konsolunuzda DRaaS’i güvence altına alın

Özellikler

ITwinn, kanıtlanmış Veeam Replication ve DRaaS sunan güvenilir bir Veeam Bulut Sağlayıcısıdır

Herhangi Bir BT Felaketi Karşısında Hızlı Kurtarma

İsteğe bağlı DRaaS acil durum altyapısı için Veeam Replication’dan yararlanın. İkincil DR sitelerini içeren yük devretme planları birçok işletme için bir lüks olmaktan çıkıp kritik bir gereklilik haline geldi.

Ne yazık ki, ikincil bir DR sitesinin sürdürülmesi BT iş yükünü ve ağ karmaşıklığını önemli ölçüde artırabilir ve çok az katma iş değeri için ek uygulama maliyetlerine neden olabilir. Bu nedenle Storagepipe, benzersiz gereksinimlerinizi karşılamak için belirli sistemler için Ortak Yerleşim ve Bant Genişliği seçenekleri de dahil olmak üzere esnek Sıcak Site, HA ve hibrit DRaaS çözümleri sunar.

ITwinn’in Veeam Cloud Connect hizmeti, zahmetsiz ve sorunsuz yük devretme için Veeam’in yerleşik replikasyon ve ağ yeteneklerinden yararlanırken acil durum yük devretme altyapısıyla paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Tam Yük Devretme ve Kısmi Yük Devretme

Her ikisi de Veeam Console üzerinden yönetilen sorunsuz son kullanıcı deneyimleri sunar. Nasıl karşılaştırılabilirler?

Tam Yük Devretme

Kısmi Yük Devretme

Veeam Replication ve DRaaS
Genel Bakış

Ağ oluşturma her zaman herhangi bir DR uygulamasının teknik açıdan en tatsız kısmı olmuştur. Yük devretme özelliğini etkinleştirmek için VPN’ler kurmanız ve yük devretme öncesinde, sırasında ve sonrasında farklı fiziksel konumlardaki ana bilgisayarlar arasındaki iletişimi korumak için önemli ağ karmaşıklığıyla uğraşmanız gerekir.

Veeam Cloud Connect bu süreci basitleştirir. Şeffaf ağ, felaket kurtarma planınızın yerel ve iş yeri dışı bileşenlerinin sorunsuz bir şekilde entegre edilmesini sağlayan eksiksiz bir ağ kaplaması sunar. Tüm bunlar TCP/IP ayarlarınızı değiştirmek zorunda kalmadan gerçekleşir ve aynı zamanda hem varsayılan ağ geçitleri hem de genel IP adresi ayarları üzerinde tam kontrol sunar.

Buluttaki Sanal Makineler

Artık sanal makineler, herhangi bir IP yapılandırmasını değiştirmeye gerek kalmadan Storagepipe’ın DR tesisinde çalıştırılabilir. Storagepipe tarafından sağlanan ve bakımı yapılan Veeam ağ uzantısı, sanal makinenizin yeni varsayılan ağ geçidi olarak işlev görecektir.

İLETİŞİM

Kapsamlı BT için Bizimle İş Ortağı Olabilirsiniz

Sorularınızı yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
Şimdi Planlayalım.
1

Size uygun bir zaman arama planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Ücretsiz İlk Danışmanlık Alın